panelarrow

0212 419 38 63

Kombi Bakım

| 0 comments

Başakşehir ve İkitelli kombi servisiniz siz kombi sahiplerine ve ilçe sakinlerimize kombilerini iyi ve daha uzun yıllar boyunca kullanmalarını diler. Başakşehir kombi servisi olarak ilçemizde ve diğer ilçelerde de kombi servis ve bakım hizmeti sunmaktayız. Her çşit ve model kombi servisini teknik ve yetkili elemanlarımızca yapmakta, faaliyet alanlarımızı da her geçen gün genişletmekteyiz.

Başakşehir ve İkitelli servisiniz olarak kış gelmeden servis ve bakım için bizleri 24 saat arayabilirsiniz. Tamir, bakım, onarım, parça değişikliği gibi her türlü şikayetleriniz için telefonlarınızı bekliyoruz.

kombi bakım

Kombi kullanımı için bir kaç ikazı da sizlere yapmamızda fayda olacaktır. Özellikle kış iyice kendini göstermeden bu uyarıları mutlaka dikkate alınız. Kombi servis bakımı her yıl düzenli olarak mutlaka yapılmalı, kombileriniz yıllık kontrolden yani bakımdan illa ki geçmelidir. Bu kombinizi koruyucu bir kalkan olacak, her yıl bakım gören, tedbire maruz kalan kombiniz daha uzun yıllar sizi ve ailenizi ısıtacaktır.

Başakşehir kombi servis bakımını önemle yaptırmanız gerektiğinin altını çizer.

Bir Cevap Yazın

Required fields are marked *.


Call Now Button